Jak změnit život za týden..

Radikální změny jsou asi to jediné co dokáže trochu povzbudit mysl v této nudné, žalostné době. Moje změny jsou jak fyzické, tak mentální, ale i pracovní a mezilidské.


Před pár týdny jsem se rozhodla změnit.


Taky máte často v životě momenty, kdy máte na výběr, ale radši si vyberete tu jednodušší cestu? Do toho druhého se vám prostě "nechce" nebo to "nestojí za to".


To je přesně ten moment, kdy můžete udělat změnu, ale je mnohem jednodušší nic neměnit.


Proč přestávat s nikotinem?

Proč si měnit šatník?

Proč měnit práci?

Proč měnit partnera?

Proč měnit to jak zacházíte s lidmi?

Proč měnit pohled na věc?

Proč brát risk?

Proč se víc snažit?

Proč začít cvičit?

Proč začít šetřit?Proč přestat a začít a skončit a vzít a myslet a dělat a nedělat a proč se vůbec snažit?


Všechno to zní jako zbytečný stres a práce a hrůza, že?


Ne všechny tyto otázky sedí právě na mě, ale mnoho z nich ještě do nedávno sedlo. Ať už je to tak pitomá změna, jako je barva vlasů. A nebo tak rapidní a těžká změna, jako přestat kouřit.


Rozhodla jsem se jít do věcí, do kterých bych běžně nešla, do věcí, co buď ignoruji nebo odkládám jak je život dlouhý.


Nebylo to úplně ze dne na den, ale téměř v průběhu jednoho týdne jsem změnila pohled na to, jaké zakázky budu brát a mnoho dalších věcí...


Co když tento týden vezmu zakázky co mi nevyhovují a nevezmu ty co bych brala běžně? A zkusila jsem to. A bylo to zvláštní, ale osvěžující! Tak osvěžující.


Co když konečně přijmu tu první nabídku na merch co přijde? Chodí mi jich měsíčně i několik. A vzala jsem ji. A rozjela to a udělala návrh a neskutečně se těším.


Co když přestanu s nikotinem? Něco co bylo zprvu mým plánem díky vapu a přitom to ten vape jen nahradil. A udělala jsem to. A je to teprve dva týdny a je mi fakt naprd psychicky, ale to bude dobrý a já to vím! Už teď se cítím líp.


Co když se konečně odhodlám vzít nějakou spolupráci? A tak vznikla spolupráce se značkou tabletů co zbožňuju. A ano bylo to stresující, ale sakra to stojí za to.


Tohle co když, co nám běhá hlavou asi každému je strašně silná věc. A když překousnete svoje úzkosti a přejdete svoje řeky, tak uvidíte šílenou změnu.Přijde mi občas skoro jak kdybychom nikdo nebyli svobodní, jak kdyby nás všechny držely imaginární řetězy co nám říkají "to nezvládneš", "ani se nesnaž". A až když je urvete, cítíte se opravdu volní.


Díky za přečtení.

550 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše